Penzión vo Veľkej Lomnici

Napísal(a) okt 13, 2011 v kategórii Ubytovanie na cyklotúre, Ubytovanie vo Vysokých Tatrách | Komentáre vypnuté na Penzión vo Veľkej Lomnici

Penzión vo Veľkej Lomnici

Krásny výhľad  je jedným zo základných kritérií výberu miesta ubytovania. V penzióne vo Veľkej Lomnici budete pohľadom na panorámu Vysokých Tatier, ktorý Vám jeho poloha ponúka, nadšení. Penzión je vhodný pre dvojice, rodiny, no aj na samostatný prenájom pre väčšiu skupinu či pre firemné akcie.

Cykloturisti ocenia sieť chodníkov a ciest vhodných na cykloturistiku, turisti  zasa ponuku peších túr do samotných Vysokých Tatier. Všetci obdivovatelia prírody a vyznávači horskej turistiky či lyžovania si prídu na svoje.

Neďaleko penziónu je možné navštíviť školu golfu, vykúpať sa v Aquacity Poprad a v samotnom penzióne je malé wellness centrum

Okrem ubytovania v slušne zariadených izbách a apatmánoch poskytuje penzión aj nasledujúce služby.
– bezplatná herňa s biliardom, stolným futbalom a šípkami
–  zimná záhrada, grill
– možnosť oddychu v záhrade – veľká trávnatá plocha
– možnosť bezplatného parkovania áut pred penziónom
– sauna, vírivá vaňa
– veľká spoločenská miestnosť s barom, domáce kino
– bezplatné pripojenie na internet ( káblom aj WiFI ) v celom objekte/ pripravujeme
– odvoz a dovoz na letisko prípadne stanicu (platená služba)
– organizovanie a plánovanie výletov po okolí (podrobné info v každej izbe)
– požičovňa atlasov a máp
– lyžiareň
– 50 m od penzónu celodenne otvorená reštaurácia

Ubytovanie – charakteristika izieb:
Izby s vlastným sociálnym zariadením s možnosťou prísteľku, TV,  rádiobudík, balkón, možnosť pripojenia na internet,apartmány.
De Luxe  izba – 4 lôžka s možnosťou prísteľku, + kuchyňa s variacou doskou, dresom a chladničkou, Apartmán Vyhliadka – 5 lôžok + prísteľka (bez kuchynky).
Spolu 11 izieb.

Služby do 1, 5 km od penziónu:
-golf – golfové ihrisko pre začiatočníkov aj pre pokročilých
-bazén

Ubytovanie – služby a vybavenie:

TV terasa TV/sat
gril detská postieľka vonk. posedenie
kuchyňa rádio ohnisko
bar spoločenská miestnosť sauna
billiard detské ihrisko internet
spoločenské hry stolný futbal vhodné pre náročných
vhodné pre rodiny s deťmi hydromasážna vaňa

 

 

Cena za ubytovanie a služby (garantujeme pultové ceny – rovnaké ceny ako priamo v ubytovacom zariadení):

Cena za noc
                                     4.1.-31.5.                    1.6.-25.12.              26.12.- 3.1.
Dvojlôžková izba
1 dospelá osoba            18,-€                             18,-€                       29,-€
Apartmán Standard
Celý apartmán (2+2)     66,-€                             66,-€                     105,-€
Apartmán Deluxe
Celý apartmán (2+3)     66,-€                             66,-€                     105,-€

Prísteľka 8,-€ za osobu/noc, až po využití základných lôžok.
deti vek 0-3 zdarma (postielka), zľava deti 4-12 rokov 20%(len pre osobu, nie apartmány)
ak je niekto sám na 2-izbe, príplatok 7,-€
Raňajky 3,50 €/osoba

 

Kontakt na ubytovanie:

info@cyklovylet.info
0905 169 152

 

 

Odporúčané cykloturistické trasy v okolí:

 

Kúpanie:

 • hotel 1, 5 km
 • Aquacity Poprad5 km- vodný svet s termálnou vodou, množstvom štýlových sáun, masáží, bazénov a toboganov.AquaCity Poprad
  privádza vodu z hĺbky 1300 m a vďaka moderným technológiam s využitím UV filtrácie je dokonale čistá a takmer bez chlóru. Liečivé účinky teplej vody a minerálov pomáhajú nervovej sústave, krvnému obehu a pri bolestiach kĺbov. Ponúka 3 vonkajšie, 1 vnútorný plavecký bazén a 1 relaxačný bazén s perličkovými sedadlami a lôžkami, gejzírom, vodným hríbom, chrličmi, masážnymi tryskami, hojdacím zvonom. Kryocentrum s teplotou mínus 200 °C, vitálny svet so 6 aromasaunami a snežnou jaskyňou. Ak máte radi adrenalín, v ponuke sú atrakcie ako tobogány a úplnou atrakcoiu je black hole (čierna diera) s diabolskou jazdou v tuneli s laserovými svetlami, ktorý Vám dá potrebnú dávku energie.
 • Vrbov-7 bazénov vrátane masážneho, z toho 3 detské, tobogány. Teplota vody v bazénoch 26-38°C. Voda sa vymieňa 2x/24 hod, v masážnom bazéne každé 2 hod. Termálna minerálna voda má blahodárne účinky na pohybové a nervové ústrojenstvo, dýchací a srdcovocievny systém.
 • Vyšné Ružbachy– Kúpele Vyšné Ružbachy – vyviera v nich 14 termálnych prameňov. Mocné liečivé pramene priaznivo pôsobia na celkovú regeneráciu organizmu psychickú aj fyzickú. Tunajšou zvláštnosťou je liečivé žriedlo Kráter. Priemerom 20 m je najväčším travetrínovým jazerom na Slovensku. K travertínu sa viaže ďalšia atrakcia – galéria travertínových sôch , ktorá sa nachádza v priestoroch bývalého lomu.

 

Lyžovanie:

 • Lomnické sedlo 6 km, (5km) nočné sánkovanie a lyžovanie, bežecké lyžovanie a korčuľovanie, či skijoring – vzrušujúca jazda na lyžiach za koňom, Bachledova dolina, Ždiar 10 km, Jamy, Skalnaté Pleso,
 • Tatranská Lomnica 800 m.n.m.
  Ponúka dva areály – areál Lomnické sedlo a areál Jamy.
 • Areál Skalnaté pleso 1750 – 2200m patrí medzi to najlepšie na Slovensku: je to najvyššie položené stredisko zjazdového lyžovania a je na úpätí Lomnického štítu (2634 m). Jeho dve ‘čierne’ zjazdovky poskytujú nevšedný zážitok z jazdy aj najskúsenejším lyžiarom.
 • Areál Jamy (zasnežované ,aj večerná lyžovačka) je menšie stredisko, ktoré svojou členitosťou poskytuje príjemný zážitok z jazdy aj skúseným lyžiarom. Celodenný lístok (2006) – 640/380 Sk. 6 dňový lístok (2006) – 3300/1980 Sk
 • Bachledova dolina – Jezersko (zasnežované) – 1.160 m.n.m. – je ideálnym miestom pre rodinnú lyžovačku ponúka štyri lyžiarske vleky pre menej náročných aj náročnejších lyžiarov. Požičiavajú sa aj skútre. Stredisko má 8 zjazdových tratí od 480 m do 1830 m dĺžky a 3 bežecké trate: Hrebeň 5.000 m, Jazero 8.000 m, Dolina 6.000 m. Celodenný lístok (2006) – 299/249 Sk a 6 dňový lístok (2006) – 1700/1400 Sk !!!
 • Ždiar – Strednica 900 m.n.m. – 10 km (zasnežované, aj večerná lyžovačka)- určené najmä pre začiatočníkov a nenáročných lyžiarov a pre rodiny s malými deťmi. Je tu otvorená detská lyžiarska škôlka, lyžiarska škola pre dospelých začiatočníkov. Stredisko má 7 vlekov. Maximálne prevýšenie je 90 m. Celodenný lístok (2006) – 390/340 Sk a 6 dňový lístok (2006) – 2280/1980 Sk

 

Turistické atrakcie v okolí:

 • turistické trasy pohoria Tatry, Pieniny, Slovenský raj.

 

Fotografie Penzión Veľká Lomnica: