Ukážem Ti Slovensko II

Ukážem Ti Slovensko II s podtitulom Najmilšia knižka o Slovensku je novou bilinguálnou (slovensko-anglickou) publikáciou od autorky Gabriely Revickej.  Dozviete sa v nej množstvo informácií o našej krásnej krajine – krajine zázrakov, ako ju sama autorka nazýva.

Ukážem Ti Slovensko II  je výbornou pomôckou pre všetkých, ktorí chcú spoznať Slovensko, prípadne ho chcú odprezentovať v zahraničí. Obsah 68-ich strán tejto knižky upozorňuje na jedinečné miesta a zaujímavé turistické ciele, ktoré by nemali uniknúť poznaniachtivým turistom a návštevníkom Slovenska. Výstižné texty dopĺňajú fotografie dokumentujúceho pôvaby a výnimočnosť konkrétnych lokalít.

Sme veľmi radi, že sme sa mohli stať spoluautormi tejto užitočnej publikácie. Nájdete v nej viacero fotografií, ktoré sme nazbierali pri našich cyklotúrach po Slovensku.

Krstnou mamou knižky je Júlia Kravcová, prvá slovenská navigačná dôstojníčka, ktorá naviguje devätnásťposchodovú loď, plaví sa na nej 4200 hostí a ďalších 1800 osôb tvorí personál z rôznych štátov sveta. Termín krstu bol veľmi symbolický – 12. apríl je výročným dňom pre celý svet: 50.-te výročia dňa, kedy Gagarin ako prvý človek, vyletel do vesmíru.

Predaj titulu a kontakt
Knižku nájdete v celoslovenskej sieti Panta Rhei Slovensko, v internetovom kníhkupectve Martinus (kniha s pevnou väzbou a kniha v ľahšej brožovanej verzii), tiež prostredníctvom internetového obchodu Gorila.sk, knihu predáva aj Knihomol.sk a v ďalšie slovenské kníhkupectvá.